2012 Freightliner FLD120SD Starter Motor
2012 Freightliner FLD120SD Starter Motor WAI 6911N image 1 of 2
2012 Freightliner FLD120SD Starter Motor WAI 6911N image 2 of 2
In Stock
Condition: New
Ships: Same or Next Business Day
Pick-Up: Same Business Day (Order before 11:30am)
Required Per Vehicle: 1
Fits: 2012 Freightliner FLD120SD
Vehicle Fitment Notes:
Delco 39MT Super PLGR 12V 6.4kW CW 11T I Detroit Diesel Series 60
2012 Freightliner FLD120SD Starter Motor WAI 6924N image 1 of 4
2012 Freightliner FLD120SD Starter Motor WAI 6924N image 2 of 4
2012 Freightliner FLD120SD Starter Motor WAI 6924N image 3 of 4
2012 Freightliner FLD120SD Starter Motor WAI 6924N image 4 of 4
In Stock
Condition: New
Required Per Vehicle: 1
Vehicle Fitment Notes:
Delco 39MT EXT ROT PLGR 12V 7.3kW CW 11T I Detroit Diesel Series 60