1974 GMC P25/P2500 Van Wheel Seal
10+ In Stock
Condition: New
Ships: Today, May. 13th
Pick-Up: Ready in 1 Hour (Order before 4:00 PM)
Rear
Required Per Vehicle: 2
Fits: 1974 GMC P25/P2500 Van
Vehicle Fitment Notes:
8.5 In. Ring Gear
8.5 In. Ring Gear
10+ In Stock
Condition: New
Ships: Today, May. 13th
Rear
Required Per Vehicle: 2
Fits: 1974 GMC P25/P2500 Van
Equipped With:
Drive Type: RWD;
Drive Type: RWD;
Vehicle Fitment Notes:
Front Inner
Fits: 1974 GMC P25/P2500 Van
Equipped With:
Drive Type: RWD; Front Brake: Disc;
Ships: in 3-4 Business Days
Pick-Up: in 3-4 Business Days
Pick-Up: in 3-4 Business Days
Front
Fits: 1974 GMC P25/P2500 Van
3.000 in. Bore Diameter 0.500 in. Width 2.188 in. Shaft Diameter 3.005 in. Outside Diameter Seal w/8600 lb. G.V.W.