1974 GMC C15/C1500 Pickup Leaf Spring Bushing
1974 GMC C15/C1500 Pickup Leaf Spring Bushing Rear Mevotech MS504206 image 1 of 1
rating star iconrating star iconrating star iconrating star iconrating half star icon
In Stock
Condition: New
Ships: Today, May. 13th
Pick-Up: Ready in 2-4 Hours (Order before 3:00 PM)
Rear
Required Per Vehicle: 2
Fits: 1974 GMC C15/C1500 Pickup
Vehicle Fitment Notes:
0.57in Inside Diameter x 1.50in Outside Diameter 2.99in Length To Spring
1974 GMC C15/C1500 Pickup Leaf Spring Bushing Rear Mevotech GS504206 image 1 of 1
rating star iconrating star iconrating star iconrating half star iconrating empty star icon
Limited Stock
Condition: New
Ships: Same or Next Business Day
Pick-Up: Same Business Day (Order before 11:30am)
Rear
Required Per Vehicle: 2
Vehicle Fitment Notes: