2003 Freightliner FLD120SD Alternator
In Stock
Condition: New
Ships: Same or Next Business Day
Pick-Up: Same Business Day (Order before 11:30am)
Required Per Vehicle: 1
Fits: 2003 Freightliner FLD120SD
Vehicle Fitment Notes:
Delco 22SI IR/EF 12V 145A CW WO/ Pulley
Limited Stock
Condition: New
Required Per Vehicle: 1
Vehicle Fitment Notes:
Delco 24SI HP IR/IF 12V 160A CW WO/ Pulley
Limited Stock
Optional Replacement
Optional Replacement
Optional Replacement, Bosch IR/IF 12V 200A CW Without Pulley
Motorola 8LHA IR/EF 12V 160A BI WO/ Pulley
Motorola IR/EF 12V 130A BI WO/ Pulley
Delco 35SI IR/EF 12V 135A BI WO/ Pulley
Delco 36SI IR/EF 12V 170A BI WO/ Pulley
Ships: in 3-4 Business Days
Pick-Up: in 3-4 Business Days
Pick-Up: in 3-4 Business Days
Leece Neville 2500J IR/EF 12V 130A BI WO/ Pulley
Ships: in 3-4 Business Days
Leece Neville 2800J IR/EF 12V 160A CW WO/ Pulley
Ships: in 5-6 Business Days
Pick-Up: in 5-6 Business Days
Pick-Up: in 5-6 Business Days
Delco 22SI IR/EF 12V 130A CW WO/ Pulley
Out of Stock
Leece Neville IR/EF 12V 320A CW
Out of Stock
Leece Neville 4900 IR/EF 12V 185A CW WO/ Pulley