TYC 670443-G Window Regulator
OES Window Regulator
$113.16
Call For Availability
(Discontinued)
Brand: TYC
Stock #: 670443G
Condition: New
Made in Japan
UPC: 00762405299747
Weight: 0.11 lbs (0.05 kg)
Accepted Payments: Visa, MasterCard, PayPal
All TYC manufacturing facilities and distribution centers are TS14969/ISO9001:2008 certified.
TYC automotive products are designed to meet or exceed your expectations; from purchasing quality raw materials through design and engineering to production and delivery, and through (most importantly) customer-oriented after sales service.
TYC products are backed by uncompromising quality, and a commitment to improve and exceed our customers' expectations; that's the TYC promise.
TYC's commitment to quality and efficiency enables us to achieve production capacities well above average; while maintaining a low defective rate. The combination of these creates a product that is highly regarded by discerning, quality-conscious customers.
Show more...
| Configuration | Cable Regulator |
| Power | Power |
| Remarks | OES |
| Components Included | Regulator Only |
| UPC | 00762405299747 |
| Origin Country: | JP |
| Weight: | 0.11 lbs (0.05 kg) |
| Package Length: | 0.1" (0.3 cm) |
| Package Width: | 0.1" (0.3 cm) |
| Package Height: | 0.1" (0.3 cm) |