Burco 7104 Door Mirror Glass
MAZDA 323/PROTEGE RH BLUE CONVEX
$59.44
Limited Stock
Ships: in 5-6 Business Days
Pick-Up: in 5-6 Business Days
Brand: Burco
Stock #: 7104
Condition: New
Made in USA
UPC: 00840591024975
Weight: 0.4 lbs (0.19 kg)
Accepted Payments: Visa, MasterCard, PayPal
| CrossPath Indicator | No |
| Backing Plate Included | No |
| Attachment Method | Adhesive Patches |
| Lens Type | Convex |
| Location | Passenger |
| Color | Blue |
| Instructions Included | Yes |
| Diagonal | 179 |
| UPC | 00840591024975 |
| Origin Country: | US |
| Weight: | 0.4 lbs (0.19 kg) |
| Package Length: | 9.5" (24.1 cm) |
| Package Width: | 5.8" (14.6 cm) |
| Package Height: | 1" (2.5 cm) |