Burco 3123 Door Mirror Glass
MAZDA 929 RH BLUE CONVEX
$43.21
Limited Stock
Ships: in 5-6 Business Days
Pick-Up: in 5-6 Business Days
Brand: Burco
Stock #: 3123
Condition: New
Made in USA
UPC: 00840591009637
Weight: 0.45 lbs (0.21 kg)
Accepted Payments: Visa, MasterCard, PayPal
| CrossPath Indicator | No |
| Backing Plate Included | No |
| Attachment Method | Adhesive Patches |
| Lens Type | Convex |
| Location | Passenger |
| Color | Chrome |
| Instructions Included | Yes |
| Diagonal | 169 |
| UPC | 00840591009637 |
| Origin Country: | US |
| Weight: | 0.45 lbs (0.21 kg) |
| Package Length: | 9.5" (24.1 cm) |
| Package Width: | 5.8" (14.6 cm) |
| Package Height: | 1" (2.5 cm) |