Burco 2523 Door Mirror Glass
MAZDA RX-7 LH BLUE FLAT
$40.62
Limited Stock
Ships: in 5-6 Business Days
Pick-Up: in 5-6 Business Days
Brand: Burco
Stock #: 2523
Condition: New
Made in USA
UPC: 00840591002539
Weight: 0.27 lbs (0.12 kg)
Accepted Payments: Visa, MasterCard, PayPal
| CrossPath Indicator | No |
| Backing Plate Included | No |
| Attachment Method | Adhesive Patches |
| Lens Type | Flat |
| Location | Driver |
| Color | Blue |
| Instructions Included | Yes |
| Diagonal | 158 |
| UPC | 00840591002539 |
| Origin Country: | US |
| Weight: | 0.27 lbs (0.12 kg) |
| Package Length: | 9.5" (24.1 cm) |
| Package Width: | 5.8" (14.6 cm) |
| Package Height: | 1" (2.5 cm) |