Burco 2225 Door Mirror Glass
TRUCK MISC LH/RH FLAT
$28.68
Limited Stock
Ships: in 5-6 Business Days
Pick-Up: in 5-6 Business Days
Brand: Burco
Stock #: 2225
Condition: New
Made in USA
UPC: 00840591000504
Weight: 0.69 lbs (0.31 kg)
Accepted Payments: Visa, MasterCard, PayPal
| CrossPath Indicator | No |
| Backing Plate Included | No |
| Attachment Method | Adhesive Patches |
| Lens Type | Flat |
| Location | Driver/Passenger |
| Color | Chrome |
| Instructions Included | Yes |
| Diagonal | 279 |
| UPC | 00840591000504 |
| Origin Country: | US |
| Weight: | 0.69 lbs (0.31 kg) |
| Package Length: | 10.3" (26 cm) |
| Package Width: | 7.3" (18.4 cm) |
| Package Height: | 1" (2.5 cm) |