Baldwin BF7559 Fuel Filter
FUEL SPIN-ON
$27.11
Limited Stock
Ships: Same or Next Business Day
Pick-Up: Same Business Day (Order before 11:30am)
Brand: Baldwin
Stock #: BF7559
Condition: New
Made in USA
UPC: 00791440038349
Weight: 1.08 lbs (0.5 kg)
Accepted Payments: Visa, MasterCard, PayPal
| Height | 4.375 |
| Height (mm) | 111.1 |
| Fits | Isuzu Engines |
| Outside Diameter 1 | 3.6875 |
| Outside Diameter 1 (mm) | 93.7 |
| Replaces | Isuzu X13240-024 |
| Integral Gasket | {G381-A} |
| Thread | 4-Mar |
| Per Inch | 16 |
| UPC | 00791440038349 |
| Origin Country: | US |
| Weight: | 1.08 lbs (0.5 kg) |
| Package Length: | 3.7" (9.4 cm) |
| Package Width: | 3.7" (9.4 cm) |
| Package Height: | 4.3" (10.9 cm) |