Baldwin BF46122 Fuel Water Separator Filter
Fuel/Water Separator with drain
$77.64
10+ In Stock
Ships: Same or Next Business Day
Pick-Up: Same Business Day (Order before 11:30am)
Brand: Baldwin
Stock #: BF46122
Condition: New
UPC: 00791440109605
Weight: 2.24 lbs (1.02 kg)
Accepted Payments: Visa, MasterCard, PayPal
| Height | 7.25 |
| Height (mm) | 184.2 |
| Attached Gasket | [1] Included |
| Fits | Various Excavators, Sprayers, Telehandlers and Tractors with Deutz Engines |
| Outside Diameter 1 | 4.40625 |
| Outside Diameter 1 (mm) | 111.9 |
| Replaces | Deutz 4504438; Racor R60THB1 |
| Thread | 1 |
| Per Inch | 14 |
| UPC | 00791440109605 |
| Origin Country: | CN |
| Weight: | 2.24 lbs (1.02 kg) |
| Package Length: | 4.3" (10.9 cm) |
| Package Width: | 4.3" (10.9 cm) |
| Package Height: | 7.2" (18.3 cm) |