Baldwin BF46113D Fuel Water Separator Filter
Fuel/Water Separator with drain
$31.66
In Stock
Ships: Same or Next Business Day
Pick-Up: Same Business Day (Order before 11:30am)
Brand: Baldwin
Stock #: BF46113D
Condition: New
Made in USA
UPC: 00791440108318
Weight: 0.58 lbs (0.27 kg)
Accepted Payments: Visa, MasterCard, PayPal
| Height | 4.46875 |
| Notes | PENDING OBSOLETE. |
| Height (mm) | 113.5 |
| Fits | Gehl Loaders |
| Grommets | [1] Attached |
| Inside Diameter 1 | 23/32 |
| Inside Diameter 1 (mm) | 18.3 |
| Outside Diameter 1 | 3.46875 |
| Outside Diameter 1 (mm) | 88.1 |
| Remark 2 | One End |
| Replaces | Bobcat 103761801CC; Atlas Copco 1310072275; Case CLC103761801; Club Car 103761801; Gehl 245005 |
| UPC | 00791440108318 |
| Origin Country: | US |
| Weight: | 0.58 lbs (0.27 kg) |
| Package Length: | 3.4" (8.6 cm) |
| Package Width: | 3.4" (8.6 cm) |
| Package Height: | 4.5" (11.4 cm) |