Baldwin BF46104 Fuel Filter
FUEL SPIN-ON
$33.05
10+ In Stock
Ships: Same or Next Business Day
Pick-Up: Same Business Day (Order before 11:30am)
Brand: Baldwin
Stock #: BF46104
Condition: New
Made in USA
UPC: 00791440108110
Weight: 1.89 lbs (0.86 kg)
Accepted Payments: Visa, MasterCard, PayPal
| Height | 7 3/16 |
| Height (mm) | 182.9 |
| Attached Gasket | [1] Included |
| Fits | Case Dozers, Loaders; New Holland Loaders, Tractors |
| Outside Diameter 1 | 3 23/32 |
| Outside Diameter 1 (mm) | 94.5 |
| Replaces | New Holland 84534796 |
| Thread | M20 x 1.5 |
| UPC | 00791440108110 |
| Origin Country: | US |
| Weight: | 1.89 lbs (0.86 kg) |
| Package Length: | 3.7" (9.4 cm) |
| Package Width: | 3.7" (9.4 cm) |
| Package Height: | 7.2" (18.3 cm) |