Baldwin BF46032 Fuel Filter
FUEL SPIN-ON
$32.92
Out of Stock
Brand: Baldwin
Stock #: BF46032
Condition: New
UPC: 00791440098107
Weight: 2.12 lbs (0.97 kg)
Accepted Payments: Visa, MasterCard, PayPal
| Height | 8 9/32 |
| Height (mm) | 210.3 |
| Outside Diameter 1 | 3.6875 |
| Outside Diameter 1 (mm) | 93.7 |
| Replaces | Mann & Hummel WK962/7 |
| Integral Gasket | [1] Included |
| Thread | M18 x 1.5 |
| UPC | 00791440098107 |
| Origin Country: | CN |
| Weight: | 2.12 lbs (0.97 kg) |
| Package Length: | 3.7" (9.4 cm) |
| Package Width: | 3.7" (9.4 cm) |
| Package Height: | 7.9" (20.1 cm) |