Baldwin BF1177 Fuel Filter
In-Line Fuel Filter
$23.15
Out of Stock
Brand: Baldwin
Stock #: BF1177
Condition: New
UPC: 00791440049024
Weight: 0.96 lbs (0.44 kg)
Accepted Payments: Visa, MasterCard, PayPal
| Length | 5 23/32 |
| Length (mm) | 145.3 |
| Fits | Mercedes-Benz Automotive |
| Outside Diameter 1 | 3 13/32 |
| Outside Diameter 1 (mm) | 86.5 |
| Furnished Gasket | [2] Washers |
| Replaces | Mercedes-Benz 24770701 |
| UPC | 00791440049024 |
| Origin Country: | CN |
| Weight: | 0.96 lbs (0.44 kg) |
| Package Length: | 3.5" (8.9 cm) |
| Package Width: | 3.5" (8.9 cm) |
| Package Height: | 7.1" (18 cm) |