Baldwin B7322 Engine Oil Filter
LUBE SPIN-ON
$27.63
10+ In Stock
Ships: Same or Next Business Day
Pick-Up: Same Business Day (Order before 11:30am)
Brand: Baldwin
Stock #: B7322
Condition: New
UPC: 00791440077324
Weight: 2.07 lbs (0.94 kg)
Accepted Payments: Visa, MasterCard, PayPal
| Height | 5.9375 |
| Height (mm) | 150.8 |
| Fits | John Deere Equipment |
| Outside Diameter 1 | 3.90625 |
| Outside Diameter 1 (mm) | 99.2 |
| Replaces | John Deere RE504836 |
| Integral Gasket | [1] Included |
| Thread | M92 x 2.5 |
| UPC | 00791440077324 |
| Origin Country: | CN |
| Weight: | 2.07 lbs (0.94 kg) |
| Package Length: | 3.9" (9.9 cm) |
| Package Width: | 3.9" (9.9 cm) |
| Package Height: | 5.6" (14.2 cm) |