Baldwin 7B7635
Caterpillar Gasket
$3.83
Out of Stock
Brand: Baldwin
Stock #: 7B7635
Condition: New
Made in USA
UPC: 00791440033665
Weight: 0.01 lbs (0.01 kg)
Accepted Payments: Visa, MasterCard, PayPal
| Height | Jan-32 |
| Notes | Optional on {PF823}, {F919-C} |
| Height (mm) | 0.8 |
| Inside Diameter 1 | 4 9/32 |
| Inside Diameter 1 (mm) | 108.7 |
| Outside Diameter 1 | 6 1/32 |
| Outside Diameter 1 (mm) | 153.2 |
| UPC | 00791440033665 |
| Origin Country: | US |
| Weight: | 0.01 lbs (0.01 kg) |
| Package Length: | 6.1" (15.5 cm) |
| Package Width: | 5.5" (14 cm) |
| Package Height: | 0.1" (0.3 cm) |